Wesele w Zakrzowie Wesele w Zakrzowie

W dniu 13.08.2016 odbylo sie wesele w osrodku olimpijskim w Zakrzowie na ktore zostalismy zaproszeni do obslugi wesela wiozac mloda pare bryczka. w sobote rano pogoda nie zapowiadala sie ladnie bylo pochmorno i od czasu do czasu padal deszcz jednak im blizej godz. 14 tym pogoda stawala sie lepsza i szczesliwie w strugach slonca wyruszylismy konno z bryczka w kierunku zakrzowa. mlode panstwo bylo bardzo zadowolone co bylo najlepsza zaplata za nasz trud.

100_4860

 

Nowa odsłona nowe możliwości! Nowa odsłona nowe możliwości!

Moi drodzy, serdecznie witamy w nowej odsłonie naszego serwisu. Chcemy zaprezentować wszystkie atuty naszego Rancza w Dolnie Odry. Możecie poczytać o naszych kulinarnych przysmakach i wyrobach, które można u nas skosztować. Chcemy przekazać klimat i miłą atmosferę jaką może urzec nasze miejsce.

DSC_1072

Prowadzimy hodowlę koni razy zimnokrwistej oraz AQH, zapraszany do obejrzenia oraz do skorzystania z stanówki.

O wszystkim możecie drodzy Państwo dowiedzieć się na naszej stronie www.

Serdecznie zapraszamy.

Zwycięstwo na Mistrzostwach PLQHA Zwycięstwo na Mistrzostwach PLQHA

Mistrzostwa Polish Quarter Horse Association należą do jednej z najważniejszych imprez branżowych w kraju. Zwłaszcza dla hodowców koni rasy American Quarter Horse.

Nasze ranczo również zaprezentowało swój dobytek, zdobywając nagrody w klasach Halter.

plqha_cz
Klacz Sindy San Banger wywalczyła tytuł Halter 2-year Old & Under Mares Amateur Champion oraz Reserve Grand Champion Mares Amateur.

 

Więcej na www.quarter-horse.pl

 

Nasze mini zoo powiększyło się! Nasze mini zoo powiększyło się!

Nasze stado kóz powiekszyło się! Pomimo śniegu i mroźnej aury Ranczo w Dolinie Odry doczekało się nowych, małych rezydentów.

Wesołe, brykające kózki z pewnością ubarwią nasze Mini Zoo, czyniąc nasz ośrodek jeszcze barwniejszym.
Teraz czekamy na źrebięta!